House of Night
Ела и ти в Дома на Нощта! Регистрацията трае най-много две минути, а след това имате пълен достъп до всяка тема в сайта. Така две минутки ти осигуряват всичко - терен за роулплей, лично творчество, а и какво ли още не. Присъедини се!
House of Night
Ела и ти в Дома на Нощта! Регистрацията трае най-много две минути, а след това имате пълен достъп до всяка тема в сайта. Така две минутки ти осигуряват всичко - терен за роулплей, лично творчество, а и какво ли още не. Присъедини се!
House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Добре дошли в Мрака, деца на Никс! Нека Нощта бъде вашият спътник в новия ви живот!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Конюшните

Go down 
+3
Юна-Кейтлин
imm0rtal
Неферет
7 posters
АвторСъобщение
Неферет
Висша Жрица
Висша Жрица
Неферет


Брой мнения : 80
Join date : 04.03.2010

Конюшните Empty
ПисанеЗаглавие: Конюшните   Конюшните EmptyЧет Мар 04, 2010 9:42 pm

Тук живеят конете на училището, използвани в часовете по Езда.
Върнете се в началото Go down
https://houseofnight-school.forummotion.com
imm0rtal

imm0rtal


Брой мнения : 5
Join date : 01.04.2010

Конюшните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните EmptyПет Апр 02, 2010 5:00 pm

След като се събуди, Ес реши да отиде в конюшните и да види Гаргамел. Той щеше да й помогне да се концентрира.
В конюшнята нямаше никого. Тя не се зарадва особено, защото искаше да се запознае с учителя по езда и новаците, с които щеше често да се вижда покрай конюшните. Имаше много коне. Бяха величествени, но никой от тях не й хареса особено. Тогава видя Гаргамел и я заля вълна на успокоение. Жребеца започна да цвили още когато Ес се появи на вратата на конюшните и тъпчеше в кръг в бокса си докато Еснафи оглеждаше конете. Беше доста ревнив кон.
- Хей, момче, успокой се! - каза му Еснафи с усмивка на уста. - Тук съм вече, нетърпеливецо. Излиза ли ти се днес? - Гаргамел изцвили радостно, Ес го целуна по меката муцунка и отиде до амуничника. Взе си каквото й беше нужно, изчисти и оседла жребеца и го поведе към плаца.
Върнете се в началото Go down
Юна-Кейтлин
Админ,Глобал. мод.,Дъщеря на Водата,Трети курс
Админ,Глобал. мод.,Дъщеря на Водата,Трети курс
Юна-Кейтлин


Брой мнения : 120
Join date : 25.04.2010
Age : 31

Конюшните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните EmptyСря Апр 28, 2010 7:28 pm

Джесика реши да се поразходи. Изведнъж се озова в конюшните. Беше запленена, но не от конете. Видя един много красив младеш. Беше с дълга коса и черно-кафеви очи. Тя се усмихна леко и отиде при един кон с черна грива. Тя беше яздила като малка. Качи се върху него и започна лека по лека да язди напред.
Върнете се в началото Go down
Юн Джи Хо
ВОДА
ВОДА
Юн Джи Хо


Брой мнения : 22
Join date : 17.04.2010
Age : 29
Местожителство : Sm07aNvI!Le

Конюшните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните EmptyСря Апр 28, 2010 7:39 pm

-Здравей ! - каза Мейс.
-Здрасти... - отвърна Сика.
-Ще яздиш ли ?
-Ами ... да .
Мейс и Сика се качиха на конете си и тръгнаха в тръс . През това време си говореха , но Сика беше напълно заслепена от Мейсън.
Върнете се в началото Go down
Юна-Кейтлин
Админ,Глобал. мод.,Дъщеря на Водата,Трети курс
Админ,Глобал. мод.,Дъщеря на Водата,Трети курс
Юна-Кейтлин


Брой мнения : 120
Join date : 25.04.2010
Age : 31

Конюшните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните EmptyСря Апр 28, 2010 7:42 pm

Изведнъж Джесика се опомни и попита:
-На колко години си?
-На 15.
-О!-каза Сика, мислейки си ,,Край! Вече нищо не може да има между нас.''
-Ти на колко си?
-На 17.
-Аха....
Сика се усмихна леко глупаво.
Върнете се в началото Go down
Нериса Дънстън
Админ,Лидерка на Дъщерите и Синовете на Мрака,Трети курс,Подготвяна за Висша Жрица,Пет елемента
Админ,Лидерка на Дъщерите и Синовете на Мрака,Трети курс,Подготвяна за Висша Жрица,Пет елемента
Нериса Дънстън


Брой мнения : 156
Join date : 25.04.2010
Age : 24

Конюшните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните EmptyСря Апр 28, 2010 7:43 pm

Кейт не я свърташе на едно място,затова реши да посети Клео-нейната кобила.
Тя влезе в конюшните и отиде при коня си.
-И ти ми липсваше,Клео.-каза тя като погали коня си по муцуната.
Тя оседла коня и му сложи юздата.След това хвана юздата и поведе Клео навън.
Когато излезе навън,Кейт забеляза едно момче и момиче,които се бяха качили на конете си и си говореха
Тя се качи на коня си и отиде при тях.
-Здравейте.Дано не прекъсвам нещо.Аз съм Кейт.Приятно ми е!
Върнете се в началото Go down
http://fantasticworldrp.vampire-legend.com/forum.htm
Юна-Кейтлин
Админ,Глобал. мод.,Дъщеря на Водата,Трети курс
Админ,Глобал. мод.,Дъщеря на Водата,Трети курс
Юна-Кейтлин


Брой мнения : 120
Join date : 25.04.2010
Age : 31

Конюшните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните EmptyСря Апр 28, 2010 7:44 pm

-Здравей! Аз съм Джесика, но ми викай Сика.
-Аз съм Мейсън Даркнес.
-Как се казва коня ти?-Попита Джесика.-Моят е Чу.
Върнете се в началото Go down
Юн Джи Хо
ВОДА
ВОДА
Юн Джи Хо


Брой мнения : 22
Join date : 17.04.2010
Age : 29
Местожителство : Sm07aNvI!Le

Конюшните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните EmptyСря Апр 28, 2010 7:48 pm

-А моят се казва Джой. Хайде да яздим около езерото !
- А ти Джесика на колко години си?
- На 18.
- Леле доста голяма си!


Последната промяна е направена от jorito99 на Сря Апр 28, 2010 7:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Юна-Кейтлин
Админ,Глобал. мод.,Дъщеря на Водата,Трети курс
Админ,Глобал. мод.,Дъщеря на Водата,Трети курс
Юна-Кейтлин


Брой мнения : 120
Join date : 25.04.2010
Age : 31

Конюшните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните EmptyСря Апр 28, 2010 7:49 pm

-Идеята е добра . Кейт ти идваш ли?
Върнете се в началото Go down
Нериса Дънстън
Админ,Лидерка на Дъщерите и Синовете на Мрака,Трети курс,Подготвяна за Висша Жрица,Пет елемента
Админ,Лидерка на Дъщерите и Синовете на Мрака,Трети курс,Подготвяна за Висша Жрица,Пет елемента
Нериса Дънстън


Брой мнения : 156
Join date : 25.04.2010
Age : 24

Конюшните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните EmptyСря Апр 28, 2010 7:50 pm

-Казах го и го казвам още веднъж-приятно ми е!-каза тя и се усмихна до уши.-Моят кон е женски и се казва Клео.-Кейт погали Клео,а тя изцвили радостно.Момичето се засмя.-Между другото вие кой курс сте...?И на колко сте години?Знам,че съм нахална,но...-тя леко се притесни и за малко да се изчерви,ако Клео не я беше разсеяла с нейното цвилене.-Дам съгласна съм!-допълни Кейт и те се запътиха към езерцето.
Върнете се в началото Go down
http://fantasticworldrp.vampire-legend.com/forum.htm
Юна-Кейтлин
Админ,Глобал. мод.,Дъщеря на Водата,Трети курс
Админ,Глобал. мод.,Дъщеря на Водата,Трети курс
Юна-Кейтлин


Брой мнения : 120
Join date : 25.04.2010
Age : 31

Конюшните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните EmptyСря Апр 28, 2010 7:53 pm

-Аз съм трети курс и съм на 17.-Каза Сика с усмивка.-Между другото какво е хобито ти. И хайде да тръгваме.
Върнете се в началото Go down
Нериса Дънстън
Админ,Лидерка на Дъщерите и Синовете на Мрака,Трети курс,Подготвяна за Висша Жрица,Пет елемента
Админ,Лидерка на Дъщерите и Синовете на Мрака,Трети курс,Подготвяна за Висша Жрица,Пет елемента
Нериса Дънстън


Брой мнения : 156
Join date : 25.04.2010
Age : 24

Конюшните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните EmptyСря Апр 28, 2010 8:04 pm

-А между другото аз съм трети курс и съм на 16...-Кейт се засмя,но спря да се смее,когато забеляза,че Мейсън и Сика гледат с ококорени очи сребристо-синият`и запълнен полу-месец.-Ъъъххх...Моля ви не гледайте полу-месеца ми.Да,да!Владея петте елемента...И какво от това?-каза тя с отегчение,защото не за първи път се взират в Белега `и.
Върнете се в началото Go down
http://fantasticworldrp.vampire-legend.com/forum.htm
Ева Джоунс
V.I.P
V.I.P
Ева Джоунс


Брой мнения : 102
Join date : 03.06.2010
Age : 28

Конюшните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните EmptyПет Юни 04, 2010 7:57 pm

Ева плахо се приближи към един от конете. Черен, разбира се. За първи път идваше в конюните и предполагаше, че даже не е позволено да се идва без учител. Но не й пукаше особено много. Никога не бе спазвала правилата, освен тези, поставени й от родителите й. Защо пък сега да ги спазва?!
Черният красавец изпръхтя радостно, когато Нина беше на сантиметри от вратата. Тя се приближи още, дотолкова, че да може да погледне в ясните, черни очи на жребеца. Беше наистина красив. И момичето сякаш можеше да потъне в тези безкрайни дълбини, образуващи две зашеметяващи очи. Също като нейните. Само че те бяха цветни. И имаха специално сила.
-Здравей, красавецо... - прошепна чернокоската и нежно погали коня зад дясното ухо. Той сякаш й се ухили, показвайки два реда прави и бели зъби. Лин се засмя, зарадвана от смешната физиономия, която бе придобило животното. Конете бяха единствените същества на тази планета, които можеха да я разсмеят искрено.
Ева точно щеше да каже още мили думи на черния кон, когато чу зад себе си тихи стъпки. Обърна се рязко и съзря високо чернокосо момиче, което се усмихваше. Но Нина не успя да разбере дали тази усмивка бе искрена и приятелска или прикриваше злоба и мистерии.


П.П. Съжалявам, но не успях да намеря мнение с твой герой, Руксана. Не знам въобще дали си ученичка или учителка, още по-малко пък как изглеждаш...
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Лиса Драгомир
ОГЪН
ОГЪН
Лиса Драгомир


Брой мнения : 24
Join date : 30.05.2010
Age : 30
Местожителство : Тулса

Конюшните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните EmptyСъб Юни 05, 2010 9:51 am

След като Лиса се бе настанила в стаята си , реши да се поразходи из двора на училището...
Докато се разхождаше съзря конюшните , за които Неферет и бе обяснила . Приближи се към тях и видя че някакво момиче беше там , тъмнокоса и някак си странна . Василиса се доближи с усмивка към нея.
- Здравей аз съм Василиса Драгомир , днеска ме настаниха в училището а ти ?
Върнете се в началото Go down
Ева Джоунс
V.I.P
V.I.P
Ева Джоунс


Брой мнения : 102
Join date : 03.06.2010
Age : 28

Конюшните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните EmptyСъб Юни 05, 2010 11:32 am

Преди да отговори, Лин огледа бавно момичето. Не изглеждаше заплаха, но определено не й се струваше интересна. И все пак... Защо да не се държи приятелски? Да играе театър, това беше талант за Ева.
-Здрасти. - на свой ред се усмихна чернокоската и показа искрящо-белите си зъби. - Аз съм Ева Джоунс. И аз бях настанена днес. Но вече имам чувството, че познавам всички места. Защото ги обиколих всичките, де. Конюшните бяха последната ми "спирка". - накратко се представи Нина и извърна поглед, като отново се взря в очите на черния кон. Опитваше се да му измисли име, но нещо не се получаваше. Обикновено като види животно и иска да го кръсти, веднага се сещаше за име. Но този кон... Той беше нещо по-различно. Значи и името му трябваше да е нещо по-различно.
-Кернунос. - прошепна Лин към животното и то изпръхтя радостно. Кернунос беше древен келтски бог. Единственото, което момичето знаеше за този бог, бе, че е свързан със змиите. И тъй като в очите на Керн съзираше сякаш змийски очи, реши да го кръсти така.
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Лиса Драгомир
ОГЪН
ОГЪН
Лиса Драгомир


Брой мнения : 24
Join date : 30.05.2010
Age : 30
Местожителство : Тулса

Конюшните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните EmptyНед Юни 06, 2010 2:22 pm

- Така ли се казва ? - за Лиса това име беше познато понеже преди да бъде белязана нейна приятелка й бе разказвала за племето от което идваше .
Отиде до коня огледа го многозначително .
- Аз пък сега започвах да разглеждам двора на училището ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Конюшните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конюшните   Конюшните Empty

Върнете се в началото Go down
 
Конюшните
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night :: Задния двор :: Конюшните-
Идете на: