House of Night
Ела и ти в Дома на Нощта! Регистрацията трае най-много две минути, а след това имате пълен достъп до всяка тема в сайта. Така две минутки ти осигуряват всичко - терен за роулплей, лично творчество, а и какво ли още не. Присъедини се!
House of Night
Ела и ти в Дома на Нощта! Регистрацията трае най-много две минути, а след това имате пълен достъп до всяка тема в сайта. Така две минутки ти осигуряват всичко - терен за роулплей, лично творчество, а и какво ли още не. Присъедини се!
House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Добре дошли в Мрака, деца на Никс! Нека Нощта бъде вашият спътник в новия ви живот!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 KFC (Кентъки Фрай Чикън)

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Нериса Дънстън
Админ,Лидерка на Дъщерите и Синовете на Мрака,Трети курс,Подготвяна за Висша Жрица,Пет елемента
Админ,Лидерка на Дъщерите и Синовете на Мрака,Трети курс,Подготвяна за Висша Жрица,Пет елемента
Нериса Дънстън


Брой мнения : 156
Join date : 25.04.2010
Age : 24

KFC (Кентъки Фрай Чикън) Empty
ПисанеЗаглавие: KFC (Кентъки Фрай Чикън)   KFC (Кентъки Фрай Чикън) EmptyВто Май 25, 2010 6:12 pm

KFC (Кентъки Фрай Чикън) Kfc11142006
Върнете се в началото Go down
http://fantasticworldrp.vampire-legend.com/forum.htm
Роуз Хатауей

Роуз Хатауей


Брой мнения : 6
Join date : 26.05.2010
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me ...

KFC (Кентъки Фрай Чикън) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KFC (Кентъки Фрай Чикън)   KFC (Кентъки Фрай Чикън) EmptyСря Май 26, 2010 6:27 pm

Седях в KFC на една от най-отдалечените от касата маси и четях най-новия брой на местното списание. От слушалките в ушите ми - необичайно за мен - гърмеше песен на Кери Хилсън Косата се спускаше около лицето ми и скриваше замисленото ми изражение от любопитните погледи на хората. Чак после се сетих, че бях забравила да скрия татуировките си, но не ме вълнуваше особено. Както обикновено, бях прекалено потънала в собствения си свят, че да обръщам внимание на околните.
През вратата нахлу студен въздух въпреки късния пролетен месец. Бях облечена леко, но студът рядко ми пречеше - все пак идвах от Русия, а там си беше доста студено. Почувствах се някак странно - нещо ме беше извадило от мислите ми, беше ме накарало да огледам обстановката около мен.
Над колата си фиксирах с поглед едно момиче, което бе влязло - същото, донесло със себе си студът отвън. Някак си разбрах, че е като мен. Не знам по какво - поне тя май беше проявила малко здрав разум (за разлика от мен) и беше скрила своите татуировки. И все пак, когато се приближи до моята маса, се изправих дръзко и я поздравих с усмивка на лице.
- Здрасти. Аз съм Роуз Хатауей.
Върнете се в началото Go down
http://vampire-academy-rpg.vampire-legend.com/forum.htm
Нериса Дънстън
Админ,Лидерка на Дъщерите и Синовете на Мрака,Трети курс,Подготвяна за Висша Жрица,Пет елемента
Админ,Лидерка на Дъщерите и Синовете на Мрака,Трети курс,Подготвяна за Висша Жрица,Пет елемента
Нериса Дънстън


Брой мнения : 156
Join date : 25.04.2010
Age : 24

KFC (Кентъки Фрай Чикън) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KFC (Кентъки Фрай Чикън)   KFC (Кентъки Фрай Чикън) EmptyСря Май 26, 2010 6:36 pm

Влязох в KFC-то,където с компанията се уговорихме да се срещнем.
Бях скрила добре всички мои татуировки,дори все още блестящия ми запълнен полумесец не се виждаше.Със себе си,донесох и студения вятър в топлото помещение и всички се разтрепераха,освен едно момиче,което беше седнало на крайната маса до прозореца.Тя също имаше татуировки,при това много на брой.Хм...Изглеждаше ми позната.Усмихнах се и отидох при нея.
-Здрасти.Аз съм Роуз Хатауей.-каза тя и ми се усмихна.Момент...Роуз Хатауей?!?Така се казваше най-добрата ми приятелка преди да бъда белязана.Може би е просто съвпадение.
-Приятно ми е.Аз съм Кейт Фелър,но след белязването си промених името на Нериса Дънстън,така че Нериса Дънстън.Можеш да ми кзваш Неси или Нери.-отвърнах аз на поздрава й и седнах на стола срещу нея.
Върнете се в началото Go down
http://fantasticworldrp.vampire-legend.com/forum.htm
Роуз Хатауей

Роуз Хатауей


Брой мнения : 6
Join date : 26.05.2010
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me ...

KFC (Кентъки Фрай Чикън) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KFC (Кентъки Фрай Чикън)   KFC (Кентъки Фрай Чикън) EmptyСря Май 26, 2010 6:39 pm

Наистина, тя беше като мен. Но поне предвидливо беше скрила татуировките си. Кой друг освен мен ще направи подобна глупост като да излезе в този вид? Никой, естествено. Само аз съм способна на такава върховна несъобразителност. Странно как още не съм забравила да се събудя някоя сутрин.
Тя ми каза името си. Второто не ми говореше нищо. Което не важеше за първото. Пък и тя ми изглеждаше позната... приличаше на... на най-добрата ми приятелка.
Кимнах разсеяно, докато тя говореше за името, което си е избрала след Белязването. Но на мен нещо друго ми беше направило впечатление. Преди се е казвала Кейт.
- Кей Фелър? - попитах предпазливо накрая.
Върнете се в началото Go down
http://vampire-academy-rpg.vampire-legend.com/forum.htm
Нериса Дънстън
Админ,Лидерка на Дъщерите и Синовете на Мрака,Трети курс,Подготвяна за Висша Жрица,Пет елемента
Админ,Лидерка на Дъщерите и Синовете на Мрака,Трети курс,Подготвяна за Висша Жрица,Пет елемента
Нериса Дънстън


Брой мнения : 156
Join date : 25.04.2010
Age : 24

KFC (Кентъки Фрай Чикън) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KFC (Кентъки Фрай Чикън)   KFC (Кентъки Фрай Чикън) EmptyСря Май 26, 2010 6:50 pm

След всяка изминала секунда,тя ми изглеждаше все по-позната и по-позната.Първо...Роуз Хатауей...Така се казваше моята най-добра приятелка.Второ...Така изглеждаше моята най-добра приятелка.Това не е съвпадение!
След тези размисли отговорих на въпроса й.
-Да...Кейт Фелър.-казах аз и се усмихнах и лека усмивка се появи на нейното лице.-Ще прозвучи шантаво,но Роуз Хатауей се казваше най-добра приятелка и както ти изглеждаш...Ами...Така изглеждаше и тя.-допълних,а усмивката й стана още по-широка.Ченето ми увисна и докосна земята.-Роуз!Не мога да повярвам,че си ти!Какво се случи,как те белязаха?-обсипах я с въпроси,а след това я прегърнах.-Това ти ли си,наистина?-все още не вярвах и я гледах с усмивка,чакайки отговора й.
Върнете се в началото Go down
http://fantasticworldrp.vampire-legend.com/forum.htm
Юна-Кейтлин
Админ,Глобал. мод.,Дъщеря на Водата,Трети курс
Админ,Глобал. мод.,Дъщеря на Водата,Трети курс
Юна-Кейтлин


Брой мнения : 120
Join date : 25.04.2010
Age : 31

KFC (Кентъки Фрай Чикън) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KFC (Кентъки Фрай Чикън)   KFC (Кентъки Фрай Чикън) EmptyЧет Май 27, 2010 8:56 am

Аз влязох с гръм и трясък. Може би, защото по рокля ми бе малко студено. Част от татуировките ми се виждаха, но най-важното беше, че бях успяла да прикрия полумесеца си...с бретон. Видях Неси да си говори с някакво момиче.
-Хей, Неси.-казах аз за поздрав и отидох при тях.-Прекъсвам ли нещо?
-Мне...-отговори ми Неси.
-Аз съм Джесика Спринг Чан.-предствих се на приятелката на Неси.
-Аз съм Роуз Хатауей.-отговори ми тя.
Постояхме. Аз започнах да разглеждам и да тропам леко с крак. Изведнъж в сградата влезе...Майк. Изправих се, отидох до него, прегърнах го и го целунах. Това беше моя поздрав. Той дойде и сегна до нас. Но за да има място аз седнах в него.
-М...така..Какво ще си поръчаме.-каза ми той.
-Още чакаме и други, лакомнико.-отвърнах аз и го пощипнах по бузата.
Върнете се в началото Go down
Нериса Дънстън
Админ,Лидерка на Дъщерите и Синовете на Мрака,Трети курс,Подготвяна за Висша Жрица,Пет елемента
Админ,Лидерка на Дъщерите и Синовете на Мрака,Трети курс,Подготвяна за Висша Жрица,Пет елемента
Нериса Дънстън


Брой мнения : 156
Join date : 25.04.2010
Age : 24

KFC (Кентъки Фрай Чикън) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KFC (Кентъки Фрай Чикън)   KFC (Кентъки Фрай Чикън) EmptyЧет Май 27, 2010 9:58 am

Докато с Роуз си говорехме,се появи Джесика,а малко след нея се появи и Майк.
-Здравейте!-поздравих ги аз.-Това е Роуз Хатауей.Тук е от два месеца и вече има много татуровки.Смятам,че богинята я е дарила с тях и със специална сила,но това скоро ще се разбере.Всъщност,с Роуз се познаваме отдавна.-казах аз и се усмихнах,а Сика и Майк ме зяпнаха с увиснали до земята ченета.Засмях се.-С Роуз сме най-добри приятелки от дество.-обясних.-Е,мисля,че сега чакаме само Рукс и Мейс.Оххх!Тези двамата постоянно закъсняват.
Върнете се в началото Go down
http://fantasticworldrp.vampire-legend.com/forum.htm
Taeyeon
Дъщеря на Въздуха,Трети курс
Дъщеря на Въздуха,Трети курс
Taeyeon


Брой мнения : 4
Join date : 26.05.2010
Age : 31
Местожителство : Тяншан , Северна Кореа

KFC (Кентъки Фрай Чикън) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KFC (Кентъки Фрай Чикън)   KFC (Кентъки Фрай Чикън) EmptyЧет Май 27, 2010 1:14 pm

Когато стигнахме седнахме на една маса. Случайно със Сика седнахме една до друга и в този момент татуировките ни заблестяха . Стори ми се като ... просто случайност . После си говорихме за родители . Сика изкара снимка на майка си , а аз на биологичният ми баща . В този момент :
- Хей това е баща ми !!! - очуди се Сика.
- Ама това е биологичната ми майка !!! - възкликнах аз.
- И ти ли си мислиш каквото и аз ... - казахме заедно в един глас.
Майк ни помоли да се хванем за ръце , направихме го и полумесеците ни пак заблестяха . Не знам защо но мисля , че това беше моментът на истината - не може да е случайност в училището да има момиче корейка на моята възраст.

Запетайка не на място и правописна грешка.
-Сiка
Върнете се в началото Go down
Юна-Кейтлин
Админ,Глобал. мод.,Дъщеря на Водата,Трети курс
Админ,Глобал. мод.,Дъщеря на Водата,Трети курс
Юна-Кейтлин


Брой мнения : 120
Join date : 25.04.2010
Age : 31

KFC (Кентъки Фрай Чикън) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KFC (Кентъки Фрай Чикън)   KFC (Кентъки Фрай Чикън) EmptyЧет Май 27, 2010 1:27 pm

Е..не. Тук много ми вървеше. Гадже, а после-сестра. Това беше яко. Седяхме си и си говорихме. За родителите ми. Извинете. Нашите родители. Майк стана и тръгна. Тази път го изпратих съсвсем с лека 5-секундна целувка и продължих да си говоря с Тей. Двете си поръчахме. Аз си взех люти пилешки крилца, а тя пилешки крилца със салата. Хапнахме си и си стояхме там.
-А...Сика...Помня, че имах още една сестра.-каза ми Тей неуверено.
Аз обърнах очи и казах:
-Ами...да. Тя почина. Беше ужасно. Точно в нощта на белязвнето ми. Беше убита от...еми..от някой.
-О.-възклигна Тейон.
Аз само кимнах в отговор и продължих да си ям пилето.


Последната промяна е направена от Jessica Spring на Пон Май 31, 2010 8:05 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Taeyeon
Дъщеря на Въздуха,Трети курс
Дъщеря на Въздуха,Трети курс
Taeyeon


Брой мнения : 4
Join date : 26.05.2010
Age : 31
Местожителство : Тяншан , Северна Кореа

KFC (Кентъки Фрай Чикън) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KFC (Кентъки Фрай Чикън)   KFC (Кентъки Фрай Чикън) EmptyЧет Май 27, 2010 1:35 pm

След като видях Майк и сестра ми да се целуват казах:
- Чакай ... ама вие да не биии ...
- Да да да - гаджета сме - каза тя.
- Брей ... доста ти е провървяло тук .
- Да / може да се каже - отвърна Сика
Всичко беше перфектно - само на първия ден в това училище и вече открих сестра си. А дали ще открия момчето на мечтите си ... времето ще покаже.
Върнете се в началото Go down
Роуз Хатауей

Роуз Хатауей


Брой мнения : 6
Join date : 26.05.2010
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me ...

KFC (Кентъки Фрай Чикън) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KFC (Кентъки Фрай Чикън)   KFC (Кентъки Фрай Чикън) EmptyЧет Май 27, 2010 5:57 pm

Представих се на всички подред, след което пак се обърнах към Неси.
- Да, и на мен ми се стори позната още в началото... затова предположих фамилията ти преди Белязването. - усмихнах се искрено и радостно, което не ми се беше случвало от доста време. Съвсем импулсивно я прегърнах, после си седнах обратно на мястото и се заех с колата си и четенето на новините от местния град. Повечето от случките посрещах с пълно спокойствие, вероятно защото нямах идея какво става в този град и повечето имена - на кмета, на местните власти - ми бяха напълно непознати.
- Какво ви се яде? - попитах внезапно. - Аз черпя!


Последната промяна е направена от Роуз Хатауей на Съб Юни 26, 2010 3:23 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://vampire-academy-rpg.vampire-legend.com/forum.htm
Нериса Дънстън
Админ,Лидерка на Дъщерите и Синовете на Мрака,Трети курс,Подготвяна за Висша Жрица,Пет елемента
Админ,Лидерка на Дъщерите и Синовете на Мрака,Трети курс,Подготвяна за Висша Жрица,Пет елемента
Нериса Дънстън


Брой мнения : 156
Join date : 25.04.2010
Age : 24

KFC (Кентъки Фрай Чикън) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KFC (Кентъки Фрай Чикън)   KFC (Кентъки Фрай Чикън) EmptyВто Юни 01, 2010 9:07 pm

-Всъщност аз не искам нищо.Не съм много гладна.-казах аз и се загледах през прозореца.Все още бях с роклята и банския,но не ми пукаше.Изгубих желине да седя тук и реших да се поразходя.Обърнах се към приятелите си и се усмихнах широко.-Хора,аз ще тръгвам.Не смъ гладна,а и не ме свърта на едно място.Чао.-каздах и взех чантата си.
Помахах за последен път и с грациозна походка тръгнах към изхода.Щях да се поразходя едно хубаво в гората.
Върнете се в началото Go down
http://fantasticworldrp.vampire-legend.com/forum.htm
Юна-Кейтлин
Админ,Глобал. мод.,Дъщеря на Водата,Трети курс
Админ,Глобал. мод.,Дъщеря на Водата,Трети курс
Юна-Кейтлин


Брой мнения : 120
Join date : 25.04.2010
Age : 31

KFC (Кентъки Фрай Чикън) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KFC (Кентъки Фрай Чикън)   KFC (Кентъки Фрай Чикън) EmptyСъб Авг 07, 2010 1:35 pm

Изведнъж настроението ми се скапа. Въздъхнах шуумно и после казах:
-Хм...аз трябва да тръгвам имам..хм...планове-това беше една голяма опашата лъжа.
Е...явно сестрите имат интуйция. Тейон веднага ме подхвана:
-Ами, какво има? Нещо не е наред ли?
Лепнах една фалшива усмивка на лицето си и казах:
-Не...всичко е супер. Просто ще ида малко да си подремна. Попринцип мисля, че по това време трябва да спим.-погледнах огромния часовник на стената, който показваше три часа.
Помахах на приятелите си и излязох. Беше ми гадно да лъжа, а най-малкото, че не го правих добре.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





KFC (Кентъки Фрай Чикън) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: KFC (Кентъки Фрай Чикън)   KFC (Кентъки Фрай Чикън) Empty

Върнете се в началото Go down
 
KFC (Кентъки Фрай Чикън)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night :: Извън Дома на Нощта :: Тулса-
Идете на: