House of Night
Ела и ти в Дома на Нощта! Регистрацията трае най-много две минути, а след това имате пълен достъп до всяка тема в сайта. Така две минутки ти осигуряват всичко - терен за роулплей, лично творчество, а и какво ли още не. Присъедини се!
House of Night
Ела и ти в Дома на Нощта! Регистрацията трае най-много две минути, а след това имате пълен достъп до всяка тема в сайта. Така две минутки ти осигуряват всичко - терен за роулплей, лично творчество, а и какво ли още не. Присъедини се!
House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Добре дошли в Мрака, деца на Никс! Нека Нощта бъде вашият спътник в новия ви живот!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Паркът

Go down 
+4
Юна-Кейтлин
Юн Джи Хо
Руксандра Дънстън
Неферет
8 posters
АвторСъобщение
Неферет
Висша Жрица
Висша Жрица
Неферет


Брой мнения : 80
Join date : 04.03.2010

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Паркът   Паркът EmptyЧет Мар 04, 2010 9:41 pm

Просторния парк, осеян с дървета и пейки - любимото място на учениците.
Върнете се в началото Go down
https://houseofnight-school.forummotion.com
Руксандра Дънстън
Админ, Член на Дъщерите и Синовете на Мрака, Пет Елемента,Трети Курс
Админ, Член на Дъщерите и Синовете на Мрака, Пет Елемента,Трети Курс
Руксандра Дънстън


Брой мнения : 112
Join date : 03.04.2010
Age : 28

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът EmptyПон Май 10, 2010 6:21 pm

Хевън се разхождаще из мрачния парк. След всичко, което преживяха, тя се чувстваше като пребито псе. Всички мускули я боляха, на няколко места имаше и синини... Бялата й шия все още пазеше зловещите белези, оставени от духовете.
Тя се отпусна на една пейка, затвори очи и облегна глава назад. Въпреки, че беше много красива, под очите й синееха торбички, а чертите на лицето й, иначе така перфектно, изглеждаха уморени.
Чудесно, помисли си тя, успях да наритам задниците на онези изчадия, с помощта на страхотните ми приятели, разбира се, а се чувствам като сдъвчана и изплюта.
Тъкмо се бе унесла да гледа звездите, когато чу нечии стъпки. До нея се появи красиво момче, високо и с гъста черна коса.
- Имаш ли нещо против? - попита я той.
- Не. - отвърна Рина със звънливия си глас.
- Аз съм Мейсън Даркнес. - каза красавецът и подаде мускулестата си ръка за поздрав.
Хевън постави изящната си ръка в неговата и се представи.
- Изглеждаш уморена. - усмихна се мило Мейс. - Имаш ли нужда от почивка.
- Мм, не. - отвърна Рина. - Кажи ми повече за теб, Мейс. Каква е дарбата ти? Хобита? Други интересни неща.
- Много въпроси задаваш. - засмя се Даркнес.
- Така е. - Колд сведе засрамено прекрасните си зелени очи.


Последната промяна е направена от Руксандра Дънстън на Нед Юни 06, 2010 8:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Юн Джи Хо
ВОДА
ВОДА
Юн Джи Хо


Брой мнения : 22
Join date : 17.04.2010
Age : 29
Местожителство : Sm07aNvI!Le

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът EmptyПон Май 10, 2010 6:33 pm

- Но не разбирам защо си така уморена .?!
- Заради битка с духове ... - отвърна тя.
- Щеше ми се да бях там !!! - каза Мейс.
- Но защо - беше адски сложно ?
- Просто мнението ми е плюс-минус...
- Защо не съм те виждала преди ? - пита Рина.
- Ами няколко дни стоях в стаята си ...

Рина разбирала , че зад нековата усмивка се крие нещо много интересно. Но не подозирала какво...
Върнете се в началото Go down
Руксандра Дънстън
Админ, Член на Дъщерите и Синовете на Мрака, Пет Елемента,Трети Курс
Админ, Член на Дъщерите и Синовете на Мрака, Пет Елемента,Трети Курс
Руксандра Дънстън


Брой мнения : 112
Join date : 03.04.2010
Age : 28

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът EmptyВто Май 11, 2010 5:01 pm

- Как живееше преди да дойдеш тук? Аз лично си бях много добре. Имах богати родители, малко задръстени, но все пак... Имах си огромна стая и бях доста глезена. - каза Рина.
- Аз нямам родители. Дойдох тук след като ме блъсна кола и се оказах Белязан. - момчето сви рамене.
- Тъжно. - въздъхна Хевън.
- Така е.
Момичето продължи да гледа звездите. Двамата седяха мълчаливо. Не си говореха, но поне не бяха сами...
Върнете се в началото Go down
Юна-Кейтлин
Админ,Глобал. мод.,Дъщеря на Водата,Трети курс
Админ,Глобал. мод.,Дъщеря на Водата,Трети курс
Юна-Кейтлин


Брой мнения : 120
Join date : 25.04.2010
Age : 31

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът EmptyПон Май 24, 2010 9:22 pm

Аз, Майк и Мейс стигнаха до парка. Седнаха на една пейка.
-Разкразвай.-казах аз.
-Ами...Руки ми е само в главата. Тя е чудесна. Има прекрасна коса, фигура, очи, лице и всичко. Много е мила и красива. Но сме много различни. Сигурно мисли, че можем да сме само приятели.-каза Мейс.
-Приятел, аз мисля...-започна Майк.
-Мейс, има химия. И Сандра те харесва.-казах аз.
-Мислиш ли?
Аз му намигнах.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Макфлай
ПЕТ ЕЛЕМЕНТА
ПЕТ ЕЛЕМЕНТА
Майкъл Макфлай


Брой мнения : 19
Join date : 30.04.2010

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът EmptyПон Май 24, 2010 9:30 pm

-Съгласен съм.-казах аз.
Не можах да се сдържа, знаех, че Мейс ще се чувства зле, но не можах. Приближих се до Сика и я целунах. Тя не ми отвърна и даже се отдръпна леко.
-После.-прошепна ми тя.
Леко въздъхнах. После прошепнах на Мейс:
-Извинявай.
Той ми кимна в отговор. Ние си помълчахме. Изведнъж се чу вятърът, който поклати клоните на дърветата.
Върнете се в началото Go down
Нериса Дънстън
Админ,Лидерка на Дъщерите и Синовете на Мрака,Трети курс,Подготвяна за Висша Жрица,Пет елемента
Админ,Лидерка на Дъщерите и Синовете на Мрака,Трети курс,Подготвяна за Висша Жрица,Пет елемента
Нериса Дънстън


Брой мнения : 156
Join date : 25.04.2010
Age : 24

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът EmptyПон Май 24, 2010 9:41 pm

След лудеенето със сестра ми и с приятелите ми,реших да си почина.Вече бях суха и оправих черния си молив.
Разхождах се и на една пейка видях Майк,Сика и Мейс да седят.
-Хей!-извиках аз и им помахах.Те се обрънаха и аз седнах при тях.-Какво правите?-попитах.-Беше супер преди малко!-допълних.-Ъъъъ...Искам да кажа здравейте.Как сте?
Върнете се в началото Go down
http://fantasticworldrp.vampire-legend.com/forum.htm
Юна-Кейтлин
Админ,Глобал. мод.,Дъщеря на Водата,Трети курс
Админ,Глобал. мод.,Дъщеря на Водата,Трети курс
Юна-Кейтлин


Брой мнения : 120
Join date : 25.04.2010
Age : 31

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът EmptyПон Май 24, 2010 9:53 pm

-Горе долу.-казах аз и леко посочих Мейс с глава.-А ти?
-Аз съм добре.-Отвърна ми Неси.
-Аз ще тръгвам-Каза Мейс и се отдалечи.
Майк отново се приближи до мен и ме целуна. Почуваствах се добре.
-Ооо!-Каза Неси.
Върнете се в началото Go down
Нериса Дънстън
Админ,Лидерка на Дъщерите и Синовете на Мрака,Трети курс,Подготвяна за Висша Жрица,Пет елемента
Админ,Лидерка на Дъщерите и Синовете на Мрака,Трети курс,Подготвяна за Висша Жрица,Пет елемента
Нериса Дънстън


Брой мнения : 156
Join date : 25.04.2010
Age : 24

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът EmptyВто Май 25, 2010 10:45 am

-Ооо!-казах аз.-Ама вие да не сте гаджета?Лелее!Поздравления!-усмихнах се.-Хей,искате ли довечера да вдигнем купон?Ще бъде супер!Ще отпразнуваме събирането ви,а и мисля,че сестра ми и Мейс се харесват.
-Хайде да ги сватосаме!-предложи Сика,сякаш прочела мислите ми.
-Сика,четеш ми мислите...Буквално.-усмихнах се и тлимата се засмяхме.-Предчувствам,че ще бъде страхотно.-допълних.-Между другото...Сика,Майк...Страхотни татуировки.И аз имам.-Леко отместих дебелата презрамка на потника ми и се показаха странни,но красиви лилави плетеници.
-Уоу!-извикаха не в един глас,а аз се засмях.
-И вашите са супер.-отвърнах им и продължих да се смея.-Хей,хайде в балната зала да си спретнем купон.-предложих аз и всички се съгласиха,а след това станахме и тръгнахме към стаите си,за да се облечем.

П.П. Хора,включете се в чата.
Върнете се в началото Go down
http://fantasticworldrp.vampire-legend.com/forum.htm
Алекс Русо
Дъщеря на Огъня, Член на Дъщерите и Синовете на Мрака, Трети курс
Дъщеря на Огъня, Член на Дъщерите и Синовете на Мрака, Трети курс
Алекс Русо


Брой мнения : 11
Join date : 14.08.2010

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът EmptyНед Авг 22, 2010 12:07 pm

Бях доста изморена, но реших да се разходя. Имах нужда от чист въздух. Парка бе много красив нощем, луната оргяваше пътеката пред мен, оставяйки светли отблясъци в очите ми. Шумоленето на дърветата бе много успокояващо... Свалих обувките си и почуствах тревата под краката си. Повървях още малко... Мислите ми блуждаеха къде ли не, оставих обувките и се излегнах на тревата. Луната се отрасяваше в косата ми, в очите ми... Внезапно чух шум зад себе си, обърнах се и видях че към мен върви високо тъмнокосо момиче...
Върнете се в началото Go down
Ева Джоунс
V.I.P
V.I.P
Ева Джоунс


Брой мнения : 102
Join date : 03.06.2010
Age : 28

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът EmptyВто Авг 24, 2010 8:40 am

За Ева това бе най-прекрасната част от денонощието. Е, това бе логично, поради факта, че бе вампир. Но така или иначе, още от малка обожаваше ранните часове на нощта. Преди се случваше да се събуди посред нощ и веднага да излезе на градината, за да се поразходи, да гледа звездите, луната... Да, тогава бяха прекрасни дни. Не като сега.
Джели се намръщи, заради приятния спомен и продължи по пътя си. Бе с най-обикновени розови кецове, които идеално пасваха на синята й рокля на бели точки и с розово коланче. Поначало това не бе облекло за нея, но щом съзря тази рокличка в магазина, реши, че веднага трябва да си я купи. И сега бе подходящото време да й се порадва, когато никой не можеше да я види и да я съди, че не носи обичайното черно.
Пълната луна осветяваше пътя на Нина, сякаш бе на модно ревю. Да, точно така изглеждаше. Ходейки по правата пътека, осветявана от луната, грациозната Еванджелина бе точно като някой модел. Чернокоската се усмихна доволно, но внезапно усмивката й помръкна. Само на няколко метра пред нея тя забеляза някакво момиче, което бе седнало в тревата с гръб към нея и съзерцаваше небето.
Ева изсумтя, тъй като реши, че ще е много неучтиво просто да я подмине.
- З-здравей. - промърмори тя през зъби и момичето изненадано се обърна към нея.
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Алекс Русо
Дъщеря на Огъня, Член на Дъщерите и Синовете на Мрака, Трети курс
Дъщеря на Огъня, Член на Дъщерите и Синовете на Мрака, Трети курс
Алекс Русо


Брой мнения : 11
Join date : 14.08.2010

Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът EmptyСря Авг 25, 2010 6:20 pm

-Здравей. - Огледах набързо момичето. Изглеждаше мила и май бе на моята възраст. Бе с сладки розови кецове и синята й рокля на бели точки и с розово коланче. Умеше да си комбинира дрехите. Всъщност доста приличаше на една моя стара приятелка... Отърсих се бързо от спомена и озъснах, че продължавам да стоя на земята, а мълчанието бе станало малко неловко. Изправих се бавно и се усмихнах. - Аз съм Алекс, Алекс Русо. Приятно ми е. - Някъде наблизо изсври щурец. -Ъм, нова съм тук... - Просто трябваше да кажа нещо, не можех да стоя като пълен идиот както всъщност че чувствах...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Паркът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паркът   Паркът Empty

Върнете се в началото Go down
 
Паркът
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night :: Задния двор :: Паркът-
Идете на: