House of Night
Ела и ти в Дома на Нощта! Регистрацията трае най-много две минути, а след това имате пълен достъп до всяка тема в сайта. Така две минутки ти осигуряват всичко - терен за роулплей, лично творчество, а и какво ли още не. Присъедини се!
House of Night
Ела и ти в Дома на Нощта! Регистрацията трае най-много две минути, а след това имате пълен достъп до всяка тема в сайта. Така две минутки ти осигуряват всичко - терен за роулплей, лично творчество, а и какво ли още не. Присъедини се!
House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Добре дошли в Мрака, деца на Никс! Нека Нощта бъде вашият спътник в новия ви живот!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Източната стена

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Неферет
Висша Жрица
Висша Жрица
Неферет


Брой мнения : 80
Join date : 04.03.2010

Източната стена Empty
ПисанеЗаглавие: Източната стена   Източната стена EmptyЧет Мар 04, 2010 9:44 pm

Източната стена д няколко пролуки, през които се промушват учениците.
Върнете се в началото Go down
https://houseofnight-school.forummotion.com
Юн Джи Хо
ВОДА
ВОДА
Юн Джи Хо


Брой мнения : 22
Join date : 17.04.2010
Age : 29
Местожителство : Sm07aNvI!Le

Източната стена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източната стена   Източната стена EmptyСъб Сеп 11, 2010 5:48 pm

Вървяхме с група момчета към източната стена . Котката ми се беше нагнездила на рамото ми и точно в този момент ... пред нас се появи един мъж , с физиономия сякаш още когато се е родил е хапнал Чийзбургер !
- Вие сте ...? - погледнах леко заспало към него . Зяпна ме сякаш вече ми е бил топа , и наистина беше така! В един момент той буквално "застреля" котката ми с нещо като ... знам ли , черна магия? И животното се вкамени !!!
- Явно никой не си спомня за мен , та това бяха 100 години в ада !? - промълви той суетно . В този момент едно от момчетата с мен каза :
- Че как да знаем кой си , ние тогава не сме били родени ? Ии ... последва го същата съдба като тази на Йивъл ! Запазих спокойствие и тръгнах към този ... по дяволите - каменната Ийвъл тежеше ! Веднага изкарах векторите си и се помъчих да разкъсам артериите му , но напразно ! Повали ме на земята , а аз се раних здраво !
- И името ми е Мортен ! Но може да ме наричаш твой господар ! - каза " Мортен "
Усетих как той ме обладава , но за това си имам вектори ! Отблъснах го , но в един момент се почуствах слаб ... той ме докосна с пръст по челото и припаднах , а останалите ... не плът и кръв , а камък и гранит !
Върнете се в началото Go down
 
Източната стена
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night :: Задния двор :: Източната стена-
Идете на: