House of Night
Ела и ти в Дома на Нощта! Регистрацията трае най-много две минути, а след това имате пълен достъп до всяка тема в сайта. Така две минутки ти осигуряват всичко - терен за роулплей, лично творчество, а и какво ли още не. Присъедини се!
House of Night
Ела и ти в Дома на Нощта! Регистрацията трае най-много две минути, а след това имате пълен достъп до всяка тема в сайта. Така две минутки ти осигуряват всичко - терен за роулплей, лично творчество, а и какво ли още не. Присъедини се!
House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Добре дошли в Мрака, деца на Никс! Нека Нощта бъде вашият спътник в новия ви живот!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Спокойната част на езерото

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Нериса Дънстън
Админ,Лидерка на Дъщерите и Синовете на Мрака,Трети курс,Подготвяна за Висша Жрица,Пет елемента
Админ,Лидерка на Дъщерите и Синовете на Мрака,Трети курс,Подготвяна за Висша Жрица,Пет елемента
Нериса Дънстън


Брой мнения : 156
Join date : 25.04.2010
Age : 24

Спокойната част на езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Спокойната част на езерото   Спокойната част на езерото EmptyНед Май 23, 2010 10:45 pm

Спокойната част на езерото Fascinating_Waterfalls_Screensaver_73082
Спокойната част на езерото Waterfalls_pool_spa_radke_20
Спокойната част на езерото Cherapunji-waterfalls2
Спокойната част на езерото Waterfalls3_418x306
Спокойната част на езерото Impossible-waterfalls
Върнете се в началото Go down
http://fantasticworldrp.vampire-legend.com/forum.htm
Юна-Кейтлин
Админ,Глобал. мод.,Дъщеря на Водата,Трети курс
Админ,Глобал. мод.,Дъщеря на Водата,Трети курс
Юна-Кейтлин


Брой мнения : 120
Join date : 25.04.2010
Age : 31

Спокойната част на езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спокойната част на езерото   Спокойната част на езерото EmptyПон Май 24, 2010 1:29 pm

Майк и Сика вървяха и стигнаха до езерото. То беше карсиво. Те седнаха с хванати ръце. Мълчаха известно време. Майк се изправи и загледа Сика сериозно. Джесика се изплаши и също стана. Майк я хавана и я бутна във водата. Сика падна вътре, а след това и той скочи. Майк се засмя.
-Мразя те!-Отвърна през смях Сика.
-Ще видим.-каза Майк.
Доближи се към нея и я целуна. Сика му отвърна.
-Ето-не ме мразиш.-Каза Майк с усмивка.
Те поплуваха. Водата беше прекрасна. След около 15 минути те излязоха от водата целите подгизнали.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Макфлай
ПЕТ ЕЛЕМЕНТА
ПЕТ ЕЛЕМЕНТА
Майкъл Макфлай


Брой мнения : 19
Join date : 30.04.2010

Спокойната част на езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спокойната част на езерото   Спокойната част на езерото EmptyПон Май 24, 2010 1:51 pm

Майк хвана Сика за ръка. Тя беше облечена с риза с логото на училището и паанталон. Ризата беше бяла и доста подгизнала. Те се запътиха.
-Къде отиваме сега?-Попита Сика.
-На водопадите. Ще е супер яко!
-Добре.
Той я хвана за ръка и я целуна. Те тръгнаха по пътя за водопадите.
Върнете се в началото Go down
Нериса Дънстън
Админ,Лидерка на Дъщерите и Синовете на Мрака,Трети курс,Подготвяна за Висша Жрица,Пет елемента
Админ,Лидерка на Дъщерите и Синовете на Мрака,Трети курс,Подготвяна за Висша Жрица,Пет елемента
Нериса Дънстън


Брой мнения : 156
Join date : 25.04.2010
Age : 24

Спокойната част на езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спокойната част на езерото   Спокойната част на езерото EmptyСря Юни 02, 2010 9:29 am

Вече бяхме разгледали цялото Училище.
Стигнахме до тази невероятна част на езерото...Бях я оставила за накрая,защото на мен най-много ми харесваше тази част на езерото.Надявах се и на него да му хареса.
-Е?Какво мислиш?-попитах аз и седнах на зелената трева.Все още бяхме на първата част на спокойното езеро.До мен се появи един бял тигър и аз веднага го познах.Всъщност не беше тигър,а тигрица.
-Здравей,Нала!-казах й аз.Благодарна съм,че можех да разговарям с животните.Нала видя Арън и изръмжа срещу него,заствайки защитнически пред мен.-Спокойно,момиче!Той ми е приятел.-рекох и тя отново започна да мърка,а Арън ме гледаше учудващо.-Оу,ами...Аз разговарям с животни.-усмихнах се.Нала си тръгна и ни остави сами,а Арън седна до мен край езерото.-Какво мислиш?-попитах отново,защото Нала не му остави възможност да отговори предишния път.
-Невероятно е!-отговори ми той и аз се усмихнах.
-Това е само първата част на езерото.Нататък е още по-красиво.-обясних и се загледах във водата.-Искаш ли после да поплуваме?-с този въпрос наруших тишината и зачаках да ми отговори.
Върнете се в началото Go down
http://fantasticworldrp.vampire-legend.com/forum.htm
Нериса Дънстън
Админ,Лидерка на Дъщерите и Синовете на Мрака,Трети курс,Подготвяна за Висша Жрица,Пет елемента
Админ,Лидерка на Дъщерите и Синовете на Мрака,Трети курс,Подготвяна за Висша Жрица,Пет елемента
Нериса Дънстън


Брой мнения : 156
Join date : 25.04.2010
Age : 24

Спокойната част на езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спокойната част на езерото   Спокойната част на езерото EmptyВто Юни 08, 2010 12:08 pm

Докато чаках отговора му,нещо ми присветна.
Погледнах часовника на телефона си,който показваше осми юни и един часа на обяд.Опа!Днес има пълнолуние,което значи ритуал,което значи,че трябва да се подготвя.
-Днес има ритуал по случай пълнолунието!Съжалявам трябва да тръгвам!-станах и се затичах към Храма на Дъщерите и Синовете на Мрака.-Ще се видим по-късно!-извиках вече в движение и се обърнах,като продължих да тичам.
Върнете се в началото Go down
http://fantasticworldrp.vampire-legend.com/forum.htm
Рин Лей Хюн
ОГЪН
ОГЪН
Рин Лей Хюн


Брой мнения : 33
Join date : 10.06.2010
Age : 33
Местожителство : On some cloud in the sky

Спокойната част на езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спокойната част на езерото   Спокойната част на езерото EmptyНед Юни 20, 2010 3:26 pm

Елена излеззе от стаята си и тръгна към езерото.Трябваше да се поосвежи и вървеше спокойно.Надяваше се да не я завали някой дъжд.Въпреки,че глътна малко свеж въздух,тя си нямаше никаква компания и много искаше да си намери приятели.Изведнъж видя силует на момиче.
Върнете се в началото Go down
Руксандра Дънстън
Админ, Член на Дъщерите и Синовете на Мрака, Пет Елемента,Трети Курс
Админ, Член на Дъщерите и Синовете на Мрака, Пет Елемента,Трети Курс
Руксандра Дънстън


Брой мнения : 112
Join date : 03.04.2010
Age : 28

Спокойната част на езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спокойната част на езерото   Спокойната част на езерото EmptyНед Юни 20, 2010 3:44 pm

Най-накрая реших да се измъкна от стаята ми. Отдавна не бях изизала, още по-малко говорила с някой. Исках да се разходя до езерото, там винаги се чувствах добре. За моя изненада обаче там вече имаше някой. Едно момиче, което не бях виждала тук.
- Здравей. - поздравих я по инерция.
- Здравей. - отвърна ми тя.
- Мисля, че не те познавам. - казах й.
- Да, аз съм Елена Дул Кайрън. - представи се тя.
- Руксандра Дънстън. - отвърнах.
Загледах се в езерото. Гладката като огледало вода винаги ми действаше успокояващо. Естествено, по моя вкус беше скачането от водопадите, но при положение че сестра ми, Мейс, Сика и Майк ги нямаше... Не ми се скачаше сама. Помълчах малко, чакайки Елена да каже нещо.
Върнете се в началото Go down
Рин Лей Хюн
ОГЪН
ОГЪН
Рин Лей Хюн


Брой мнения : 33
Join date : 10.06.2010
Age : 33
Местожителство : On some cloud in the sky

Спокойната част на езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спокойната част на езерото   Спокойната част на езерото EmptyНед Юни 20, 2010 3:55 pm

Момичето се представи като Руксандра Дънстън.Седна до мен и за да прекръсна тази мъртвешка тишина реших да я попитам нещо.
-Та значи ти имаш пет елемента,нали?
-Да,но...
Тя спря,и аз очаквайки да каже нещо замълчах.
Върнете се в началото Go down
Руксандра Дънстън
Админ, Член на Дъщерите и Синовете на Мрака, Пет Елемента,Трети Курс
Админ, Член на Дъщерите и Синовете на Мрака, Пет Елемента,Трети Курс
Руксандра Дънстън


Брой мнения : 112
Join date : 03.04.2010
Age : 28

Спокойната част на езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спокойната част на езерото   Спокойната част на езерото EmptyПон Юни 21, 2010 11:39 am

- Преди бях лидер на Дъщерите и Синовете на Мрака... Сега вече не знам. - обясних й. - Учениците трябва да изберат един от нас - мен, сестра ми, Майк или Ева.
Елена кимна замислено. Прокарах ръка през дългата си, червеникава коса. Не бях от типа които ще седнат да си говорят. Аз бях от щурите, купонджийте. Слухът ми беше достатъчно развит, така че ако се заслушах, чувах рева на водопадите. Интуицията обаче ми подсказа да не пренебрегвам Елена. И отново аз поех нещата в свой ръце.
- Тази част на езерото е прекалено... спокойна за мен. - обясних й.
Тя ме погледна изненадано.
- Затова ако искаш можем да се поразходим. - продължих упорито.
- Къде например? - попита тя.
- Ами, не знам, ти реши. На мен ми е все тая, стига да има повече живот. - тогава ме осени брилянтна идея. - Ако искаш, можем да излезем изеън Дома на Нощта. В Тулса има толкова неща за правене... Можем да отидем в KFC и да зяпаме сладки момчета...Да отидем в мола... Ти решаваш, има толкова много неща, които да се правят.
Лицето на Елена се озари с усмивка. Изчаках я да помисли малко и да реши, докато в главата ми се въртяха хиляди идеи. Мол, плаж, KFC, имаше толкова възможности. Вече си представях как с Елена се заливаме от смях, флиртувайки с готини момчета... Но в крайна сметка тя решаваше. На мен всички възможности ми се струваха адски привлекателни.


P.S. Елена, като Ко-админ съм длъжна да ти направя забележка за дължината на постовете. Много са кратки. Понеже на този етап героините ни не се познават особено добре, можеш да наблегнеш на описанията, действията. Дано съм ти била полезна ; )
Върнете се в началото Go down
Рин Лей Хюн
ОГЪН
ОГЪН
Рин Лей Хюн


Брой мнения : 33
Join date : 10.06.2010
Age : 33
Местожителство : On some cloud in the sky

Спокойната част на езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спокойната част на езерото   Спокойната част на езерото EmptyПон Юни 21, 2010 6:42 pm

Предпочитам да идем там,където има сладки момчета.Така де към KFC.
Руки и Ел тръгнаха натам като по пътя видяха доста готини момчета,но те не бяха за тях.Или поне за Ел.Руки изглеждаше доста по-опитна с тях.Щом стигнаха Ел влезе първа,а след нея и Руки,но там нямаше никой.Странно защо.
-Какво става?-Попита Ел.
-Не знам.
-Дори готвачите ги няма.По-добре да проверим.
Двете влязоха в някаква стаичка.Очевидно беше нещо като...месарница.Имаше толкова много...месо.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Спокойната част на езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спокойната част на езерото   Спокойната част на езерото Empty

Върнете се в началото Go down
 
Спокойната част на езерото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Вълшебната част на езерото
» Тъмната част на езерото
» Красивата и приятна част на езерото
» Краят на езерото
» Вълшебната част на гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night :: Гората и езерото близо до училището :: Езерото-
Идете на: