House of Night
Ела и ти в Дома на Нощта! Регистрацията трае най-много две минути, а след това имате пълен достъп до всяка тема в сайта. Така две минутки ти осигуряват всичко - терен за роулплей, лично творчество, а и какво ли още не. Присъедини се!

House of Night

Добре дошли в Мрака, деца на Никс! Нека Нощта бъде вашият спътник в новия ви живот!

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Вълшебната част на гората

Go down 
АвторСъобщение
Нериса Дънстън
Админ,Лидерка на Дъщерите и Синовете на Мрака,Трети курс,Подготвяна за Висша Жрица,Пет елемента
Админ,Лидерка на Дъщерите и Синовете на Мрака,Трети курс,Подготвяна за Висша Жрица,Пет елемента

Брой мнения : 156

ПисанеЗаглавие: Вълшебната част на гората   Нед Май 23, 2010 5:36 pm

Едната част на гората бе светла и красива,а в стария дъб,щом дръпнеш един определен клон,се появяваше врата и като прекрачиш прага,навлизаш в топла и уютна стая,която си има всичко.
Говори се,че тук се спотайва горската нимфа,която се появява само при пълнолуние или когато някой търси съвет от нея.
Гората:

https://2img.net/h/i664.photobucket.com/albums/vv3/espejoretro/MagicForest02.jpg
Върнете се в началото Go down
http://fantasticworldrp.vampire-legend.com/forum.htm
Юн Джи Хо
ВОДА
ВОДА

Брой мнения : 22
Местожителство : Sm07aNvI!Le

ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебната част на гората   Нед Май 23, 2010 9:57 pm

Майк , Мейс и Сика стигнаха до вълшебната част на гората . Изведнъж леко подухна ветрец сякаш вълшебен . Наистина вълшебен !!! Майк леко се доближи до Сика. Тя изпита леки тръпки. Почувства се старнно приятно. Изведнъж Майк с приближи още повече към нея. В главата й се въртчха странни мисли. Той се доближи към нея....Главата на Сика се замая. Тя осъзна, че в момента Майк я целува. Остави се на течението. Отвърна на целувката. По това време Мейс стоеше и гледаше с изумление. Когато свършиха Майк и Сика бях усмихнати а Мейс стоеше вцепенен и каза:
- Браво. Целувате се 5мин.37сек.
Те леко се изчервиха и се спогледаха.
- Значи сте гаджета ? - попита Мейс.
- Ами ... може би ... - замисли се Майк...
Юна-Кейтлин
Админ,Глобал. мод.,Дъщеря на Водата,Трети курс
Админ,Глобал. мод.,Дъщеря на Водата,Трети курс

Брой мнения : 120

ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебната част на гората   Нед Май 23, 2010 10:14 pm

-Да, Майк! Дъмата е....еми думата е може би...-каза Сика.
Мейс се оттегли леко и тръгна по обратния път искаше да остави новите...хм...гаджета на саме. Майк се усмихна и каза:
-Благодаря.
Мейс кимна и се отдалечи. Майк сграбчи Сика. Повали я на тревата. Започна нежно да я целува и гали по врата. Сика се изправи.
-Малко е пробързано, ъ....мило.-каза тя с лек тон.
-Добре.-Каза Майк и отново я целуна.
Сика се усмихна. Беше щастлива. Нямаше търпение да съобщи това на приятелите си. Тя си помисли ,,Боже...Любовта е сладка. Какво намерих толкова в него. Усмивката? Не ръцете? Очите ли? Както и да е! Страхотен е! Обичам го.''
-Обичам те.-казаха те в един глас.
Майкъл Макфлай
ПЕТ ЕЛЕМЕНТА
ПЕТ ЕЛЕМЕНТА

Брой мнения : 19

ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебната част на гората   Пон Май 24, 2010 1:03 pm

Майк прегърна Сика. Двамата тръгнаха по обратния път.
-Къде отиваме?-Каза Сика с усмивка.
-На едно място.-Отговори тсйндтвено Майк.
-Добре.
Вървяха прегърнати и усмихнати. Личеше си, че живота им се подобрява в Домът на Нощта. Бяха много щастливи и влюбени. Майк си помисли ,,Чудя се какво ли щеше да бъде, ако не бях белязан? Животът ми щеше да е по-различен. Щях да си хвана някоя кифла. Не ми пука'' Те продължиха и леко се целунаха.
-Арън-
ОГЪН
ОГЪН

Брой мнения : 4

ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебната част на гората   Вто Юни 01, 2010 9:18 pm

Аз вървях ли вървях и накрая стигнах на това красиво място. Много ми хареса. Седнах на тревата. Изведнъж видях силует. Беше женски. Изведнъж се избистри и видях едно много красиво момиче. Усмихнах се и то ми отвърна със същото. Аз леко отметнах косата от очите си. Тя се приближи до мен и ми каза:
-Аз съм Нериса Дънстън.-казвайки това подаде нежната си ръка към моята.
-Аз съм Арън Гарсия-отвърнах и леко стиснах ръката й.
После се изправих и тя ме попита:
-Нов ли си? Не съм те виждала тук преди.
-Скоро бях белязан...преди седмица.-казах аз и леко се изчервих.
Нериса Дънстън

ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебната част на гората   Вто Юни 01, 2010 9:29 pm

Реших да се поразходя във вълшебната част на гората.Това място винаги ми действаше успокояващо.Обожавах го!
Вървях с грациозна походка и отдалеч видях мъжки силует.
Като се доближих още малко,той ми се усмихна и аз му отвърнах със същото,като разкрих белите си зъби.
-Здравей!Аз съм Нериса Дънстън.Лидерка на Дъщерите и Синовете на Мрака.-подадох ръката си към него и той я пое.Леле!Имаше сини очи и черна коса!Идеше ми да припадна.Направо обожавах тази комбинация!Усмихнах се още веднъж и оправих косата си с плавен жест.Мислех да го поканя на следващия ми ритуал,но ние едва сега се запознахме.
-Искаш ли да влезем в тайната стая?-попитах и гласът ми зазвуча като музика.
-Каква стая?-попита той,а аз се усмихнах още по-широко.
-В този дънер има една страхотна стая,която ти предлага всякакви удобства.-След тези думи,се запътих към дънера и се повдигнах леко на пръсти.Дръпнах един клон и се показа една врата в дървото.Отворих я и влязох,а той влезе след мен.
След това се настаних удобно на дивана и погледнах към него.
-Е?-попитах и зачаках отговора му.

Baptised with a perfect name
The doubting one by heart
Alone without himself

War between him and the day
Need someone to blame
In the end, little he can do alone

You believe but what you see
You receive but what you give

Caress the one, the Never-Fading rain in your heart
- the tears of snow-white sorrow
Caress the one, the hiding amaranth
In a land of the daybreak

Последната промяна е направена от Нериса Дънстън на Вто Юни 01, 2010 9:52 pm; мнението е било променяно общо 1 път
-Арън-
ОГЪН
ОГЪН

ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебната част на гората   Вто Юни 01, 2010 9:36 pm

-E..?-отвърнах аз и се засмях.
Седнах на дивана до нея. Тя беше толкова красива. Имаше кафява дълга коса и плътни кафеви очи. Аз трябваше да защитя имиджа си на смотльо и казах:
-Играеш ли баскетбол?
Тя само ме погледна странно, но...Полсе се засмя. Имаше много хубава усмивка. Бели зъби и плътни розовеещи устни. Идеше ми да я прегърна, но едва се познавахме все пак...Аз се изправих и заразглеждах стаята. Изглждаше уютна. Имаше диван, картини по стените и други. Абе въобще бомба стая. След това отново седнах на дивана. Нериса ме поглеждаше от време на време. Не, че аз не го правих, но...Това си е друго. Това момиче наистина беше красиво. Слаба, висока и..невероятна.
Нериса Дънстън

ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебната част на гората   Вто Юни 01, 2010 9:44 pm

Засмях се.Арън беше много сладък.
-Ами...Не играя баскетбол,но ме бива във волейбойла.Имам три златни медала,два сребърни и един бронзов,както и две златни купи и една сребърна.-казах и се усмихнах.-Обичам и да танцувам.Бях и капитан на мажоретките в предишния ми живот.-допълних.Е,мразех да се фукам с успеха ми,но трябваше да съм честна с него.Честна,освен за едно нещо-че откато го видях не мога да откъсна очи от него.Усмихнах се още веднъж.-Ти да не си бил баскетболист?-попитах и вдигнах одобрително вежди.Обичах баскетбола,но не играех,защото това беше мъжки спорт,а и не ме биваше в този спорт.-В какво се специалиираш?-О,супер,Нериса!Обсипа го с въпроси!Е,както и да е.Вече се свърши.Зачаках отговора му и не спирах да се усмихвам.

П.П. Всъщност очите са пъстри.

Alone without himself

Need someone to blame

-Арън-
ОГЪН
ОГЪН

ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебната част на гората   Сря Юни 02, 2010 8:24 am

-Волейбол...И аз играя. Имам три златни медала, пет сребърни и осем бронзови. Иначе бях басктеболист.-
Постояхме известно време. Аз се позамислих. Ама тя наистина беше много хубава. Направо....И аз не знам. Чудех се дали да бъда честен с нея, но реших, че трябва да почакам.
-Може ли да ме разведеш и училището?-казах аз към Нериса.
Тя се позамисли и после отговори:
-Добре. Къде ти се ходи?
Аз вдигнах рамене.
Нериса Дънстън

ПисанеЗаглавие: Re: Вълшебната част на гората   Сря Юни 02, 2010 8:31 am

Уоу!Той е бил голям спортист!Всъщност не се учудвам...Мускулите му са страхотни!Самия той е страхотен!
Прекарах тези мисли през главата ми набързо.
"Охх!Трябва да му кажа!Но как?"Отново тези мисли...Както и да е.
Зачудих се кое място да му покажа първо.
-Хм...Какво ще кажеш за езерото близо до Училището?-попитах.
-Ами...Добре...Става!-отговори ми Арън и ние излязохме.

П.П. Не пиши с толкова голям шрифт,моля те.

Alone without himself

Need someone to blame