House of Night
Ела и ти в Дома на Нощта! Регистрацията трае най-много две минути, а след това имате пълен достъп до всяка тема в сайта. Така две минутки ти осигуряват всичко - терен за роулплей, лично творчество, а и какво ли още не. Присъедини се!
House of Night
Ела и ти в Дома на Нощта! Регистрацията трае най-много две минути, а след това имате пълен достъп до всяка тема в сайта. Така две минутки ти осигуряват всичко - терен за роулплей, лично творчество, а и какво ли още не. Присъедини се!
House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Добре дошли в Мрака, деца на Никс! Нека Нощта бъде вашият спътник в новия ви живот!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Къщите

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Нериса Дънстън
Админ,Лидерка на Дъщерите и Синовете на Мрака,Трети курс,Подготвяна за Висша Жрица,Пет елемента
Админ,Лидерка на Дъщерите и Синовете на Мрака,Трети курс,Подготвяна за Висша Жрица,Пет елемента
Нериса Дънстън


Брой мнения : 156
Join date : 25.04.2010
Age : 24

Къщите Empty
ПисанеЗаглавие: Къщите   Къщите EmptyСъб Сеп 11, 2010 12:21 pm

Тук се намираха къщите на гражданите в Тулса, включително и къщите на родителите на учениците от Дома на Нощта.


Последната промяна е направена от Нериса Дънстън на Съб Сеп 18, 2010 6:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://fantasticworldrp.vampire-legend.com/forum.htm
Нериса Дънстън
Админ,Лидерка на Дъщерите и Синовете на Мрака,Трети курс,Подготвяна за Висша Жрица,Пет елемента
Админ,Лидерка на Дъщерите и Синовете на Мрака,Трети курс,Подготвяна за Висша Жрица,Пет елемента
Нериса Дънстън


Брой мнения : 156
Join date : 25.04.2010
Age : 24

Къщите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщите   Къщите EmptyСъб Сеп 11, 2010 6:22 pm

С Юна - Кейтлин вървяхме и сеехме разруха във всяка къща.
Когато сигнахме до две големи къщи, аз се обърнах към нея.
- Ти отиди в тази къща. - посочих първата къща, която бе с цвят на праскова. - Аз ще отида в другата. - казах й, а тя само кимна и двете се разделихме. Тръгнах към къщата, която бе с цвят на вътрешността на краставица и когато стигнах, натиснах дръжката на вратата с тъмни стъкла и се озовах в един голям с цвят на люляк коридор. Започнах да вървя и накрая стигнах до всекидневната. Натиснах дръжката на дървената врата и се озовах в една красива всекидневна в нежни кафяви цветове и старомодни мебели.
- О, Нериса, колко се радвам, че си тук! - топъл женски глас прекъсна мислите ми и жената, която беше пълно копие на мен или по - точно аз на нея, ме прегърна. Тръгнах да вадя нож от джоба, за да я убия, когато женски глас ми прошепна:
"Недей, дъще! Те са твой родители! Съвземи се!" Това бе...Никс. Богинята, която ме надари с такива сили.
"Спри! Те са ти родители, не можеш да ги убиеш! Съвземи се!" Нежен, но властен, гласът на Мориган прокънтя в ушите ми. Тогава напълно се съвзех.
- Мамо, татко? - прегърнах майка ми, а после баща ми. - Толкова се радвам, че сте добре! - казах им, а те ме погледнаха учудено. - Ще ви обясня после, сега трябва да ви изведа от тук. В храма на Никс ще бъдете на безопасно място. - протегнах ръце напред, затваряйки очи. - Въздух, ела при мен! - отворих очи и видях, че краката на майка ми и на баща са обвити от урагани. - Хайде, да ви изведем от тук. - напрегнах се и от гърба се появиха черните крила с побелели краища.
- Лина, това е невероятно! Крилата и ураганите, всичко! - каза баща ми.
- Татко, много ми се иска да останем тук и да говорим, но трябва да ви изведа от тук. Вие сте в опасност. - извисих се във въздуха, а мама и татко се озоваха до мен. Сигурна, че Лин се е оттърсила от мъглата, й казах телепатично "Заведи родителите си в храма на Никс, аз ще те чакам там.", а след това тримата излязохме и полетяхме към Дома на Нощта.
Върнете се в началото Go down
http://fantasticworldrp.vampire-legend.com/forum.htm
Юна-Кейтлин
Админ,Глобал. мод.,Дъщеря на Водата,Трети курс
Админ,Глобал. мод.,Дъщеря на Водата,Трети курс
Юна-Кейтлин


Брой мнения : 120
Join date : 25.04.2010
Age : 31

Къщите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщите   Къщите EmptyСъб Сеп 11, 2010 6:42 pm

Все още в транс послушах заповедта на Нериса. Влязох в къщата, която ми каза. Вътре се откри синя всекидневна със красиви бели и черни мебели. По рафтовете стояха снимки на...ох...главата ми тотално ме заболя. Но знаех, че познавах този човек. Тогава пред очите ми се появи На Бо Ин. Просто някаква жена, на която знаех името. Готова да я убия тя ме прекъсна:
-О! Ю На!-когато ме нарече с истинското ми име се изненадах. Какво ставаше? И тя ли ме познаваше?-Толкова се радвам, че си тук.
Тръгнах към нея, когато в главата ми чух глас ''Недей, дъще! Не го прави. Тя ти е майка. Когато се осъзнаеш ще съжаляваш вечно за това!'' нежния глас на Никс прокънтя, но не беше достатъчен, за да ме спре. Вървях с решителна крачка, но тогава гласът се првърна в отчаян вик ''Не го прави! Недей. За нищо на света. Тя ти е майка!''. Забавих крачка и се оттърсих. Казах тихо и разтреперано:
-М-м-мамо? Т-т-тате?
-Какво става тук?-гласът на Джанг Джи Сук прокънтя.
Казах с решителен глас:
-После ще говорим. Сега ме следвайте.-казах на родителите си. След това извиках-Вода! Имам нужда от теб!
Водата веднага ми се подчини. Направих нещо като огромна стена от вода, която се движеше бързо и извиках:
-Мамо, подай ми онзи килим.
Тя хвърли черния килим с бели цветя. Аз го хврлих навърха на водната стена и казах:
-Качвайте се.
Тримата се качихме и тръгнахме към училището. Водата се движеше накъдето й кажа, а смаяните погледи на родителите ми не слизаха от мен

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщите   Къщите Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night :: Извън Дома на Нощта :: Тулса-
Идете на: