House of Night
Ела и ти в Дома на Нощта! Регистрацията трае най-много две минути, а след това имате пълен достъп до всяка тема в сайта. Така две минутки ти осигуряват всичко - терен за роулплей, лично творчество, а и какво ли още не. Присъедини се!
House of Night
Ела и ти в Дома на Нощта! Регистрацията трае най-много две минути, а след това имате пълен достъп до всяка тема в сайта. Така две минутки ти осигуряват всичко - терен за роулплей, лично творчество, а и какво ли още не. Присъедини се!
House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of Night

Добре дошли в Мрака, деца на Никс! Нека Нощта бъде вашият спътник в новия ви живот!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Посрещане на изгрева {коментари}

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Руксандра Дънстън
Админ, Член на Дъщерите и Синовете на Мрака, Пет Елемента,Трети Курс
Админ, Член на Дъщерите и Синовете на Мрака, Пет Елемента,Трети Курс
Руксандра Дънстън


Брой мнения : 112
Join date : 03.04.2010
Age : 28

Посрещане на изгрева {коментари} Empty
ПисанеЗаглавие: Посрещане на изгрева {коментари}   Посрещане на изгрева {коментари} EmptyСъб Авг 07, 2010 1:46 pm

Е, темата за коментари. Не мисля че ви трябва пояснение какво да правите... Само бъдете искрени x ]]
Върнете се в началото Go down
Ева Джоунс
V.I.P
V.I.P
Ева Джоунс


Брой мнения : 102
Join date : 03.06.2010
Age : 28

Посрещане на изгрева {коментари} Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Посрещане на изгрева {коментари}   Посрещане на изгрева {коментари} EmptyНед Авг 08, 2010 4:19 pm

Е, не е чак толкова зловещо, както предупреди. (: Много ми хареса, макар че е за вампири... Така де, аз вече не съм голяма почитателка на такива разкази. Но все пак е хубаво. Единственото, което беше лошо направено, беше цвета. xD Аз първоначално се учудих къде се е дянал текста, а после се сетих, че всъщност е в черно.
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Юна-Кейтлин
Админ,Глобал. мод.,Дъщеря на Водата,Трети курс
Админ,Глобал. мод.,Дъщеря на Водата,Трети курс
Юна-Кейтлин


Брой мнения : 120
Join date : 25.04.2010
Age : 31

Посрещане на изгрева {коментари} Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Посрещане на изгрева {коментари}   Посрещане на изгрева {коментари} EmptyСъб Авг 21, 2010 6:53 pm

Разказа наистина е приятен за четене и е много увлекателен. Харесва ми!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Посрещане на изгрева {коментари} Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Посрещане на изгрева {коментари}   Посрещане на изгрева {коментари} Empty

Върнете се в началото Go down
 
Посрещане на изгрева {коментари}
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Посрещане на изгрева {разказ}
» Вампирски чай *Коментари*
» Бялата вълчица *коментари*
» Дънстън и Трамонто {коментари}

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
House of Night :: Лично творчество :: Произведенията-
Идете на: